Kategorie Kategorie
Wyszukaj Wyszukaj
Zapisz się Zapisz się

Męski punkt widzenia -> bokserki czy slipy

 23/08/2018    Moda

Kiedyś tę męską część garderoby kupowały swoim mężom i synom ...kobiety, dzisiaj to mężczyźni wybierają w czym im jest wygodniej i przywiązują dużą wagę do modelu.

Slipy czy bokserki? Każdy Pan posiada zapewne oba te modele, jednak tak jak u Pań jeden rodzaj majtek zazwyczaj jest tym ulubionym. Na e-bielizna.pl każdy wielbiciel slipów znajdzie dla siebie odpowiednią bieliznę. Wszystkie wykonane są z delikatnej bawełny, przepuszczającą powietrze. Idealną propozycją są modele Cole 2 Mini Slips oraz Sloggi Men Start Midi C2P.

Czas na bokserki...krój stał się tak kultowy, że nawet Panie zażyczyły sobie damskich hipsterów. Bokserki polecane są również z medycznego punktu widzenia - brak ucisku. Panowie lubiący 100% luz mogą wybierać także we wzorach i kolorach. Nadal rządzi czerń, szary i granat lecz mężczyzn kuszą kolory. W naszym sklepie internetowym z bielizną oferujemy bogaty wybór bokserek, polecane modele to Sloggi Men Start Hipster C3P i Corbin 2 Hipster Shorts.

"Nic nie może uciskać" ...ok, w takim razie idealnie sprawdzą się szorty z super miękkich materiałów, w modną kratę Hardy 2 Flow Woven Shorts oraz Connor 2 Woven Shorts.

Na plaży i basenie Panowie również mogą zaszaleć z modą i czuć się komfortowo. Na basenach coraz częściej widzimy zakaz wchodzenia w kąpielowych szortach, dozwolone są tylko slipki, jednak na plaży mamy zupełną dowolność. Cały asortyment bielizny kąpielowej dla Panów a także wyprzedaż modeli dostępna jest w naszym sklepie internetowym z bielizną.

Informacje o wyprzedażach, promocjach, nowościach. Wpisz adres mailowy:

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o ofertach specjalnych i promocjach.

Powered by Hungryweb.