Kategorie Kategorie
Wyszukaj Wyszukaj
Zapisz się Zapisz się

Biustonosz Fit Smart by Triumph - to on dopasuje się do Ciebie!

 05/10/2020    Moda, Lifestyle

Każda z nas jest inna choć wszystkie mamy podobne potrzeby. Dla wielu z nas biustonosz musi być jak druga skóra, niezwykle komfortowy zachowując swoje właściwości jak odpowiednie podtrzymanie biustu. Wielokrotnie my - kobiety stoimy przed dylematem doboru odpowiedniego rozmiaru biustonosza. Triumph zawsze zaskakuje nowymi innowacjami i wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientek. Ten sezon należy do biustonoszy Fit Smart! Ich niepowtarzalność i funkcjonalność polega na 4 rozmiarach, które odpowiednio od miseczki i obwodu dedykowane są niemal na każdy biust. Brzmi to abstrakcyjnie, zmieścić 35 tradycyjnych rozmiarów w 4... Kluczem do sukcesu jest tkanina, Triumph wprowadził do produkcji materiał o technologii 4D, dzięki jego odpowiedniej elastyczności dopasowuje się do piersi.

Jaki rozmiar Fit Smart powinnam nosić?

Najważniejszą rzeczą przy zakupie tego biustonosza to znajomość rozmiaru miseczki i obwodu pod biustem. Następnie tylko skrupulatne spojrzenie na tabelę dla kolekcji Fit Smart i mamy to! Każdy z 4 staników odpowiada takiej klasyfikacji:
1 pasuje 70-75-80 miski A i B, 70-75 miski C
2 pasuje 80 miska C, 70-75-80 miska D i E, 70-75 miska F
3 pasuje 85-90-95 miska A i B, 85-90 miska C
4 pasuje 95C, 85-90-95 miski D i E, 80-85-90 miska F

Poznaj Fit Smart i jego właściwości

Żyjąc w ciągłym ruchu, nie możemy męczyć naszego ciała i ograniczać go. Nasze ciało i umysł potrzebują komfortu. Biustonosz bez fiszbin z delikatnie usztywnionymi miseczkami został wykończony bezszwowymi i delikatnymi lamówkami. Model wykonany z cudownie miękkiego materiału, dający poczucie jedwabistości. Doskonale skrojona konstrukcja oraz materiał 4D, zapewniają wystarczające wsparcie dla biustu bez użycia fiszbin.
Wygodny stanik może być sexy! Fit Smart został zdobiony nowoczesnym haftem i dodatkową koronką biegnąca na skrajach misek. Charakter biustonosza można zmienić wypinając ramiączka w tylnej części dla większej swobody dopasowania i przepiąć na krzyż. Wszystkie modele zostały uszyte z połączenia poliamidu, poliestru, elastanu oraz wiskozy. Zestawienie tych tkanin pozwoliło uzyskać odporne na odkształcenia staniki.

Fit Smart jako stanik idealny

Ciało kobiety zmienia się wraz z wiekiem i rolą matki. Czasami tracimy kilogramy i je przybieramy. Niezależnie od sytuacji jesteśmy piękne. Fit Smart podkreśla piękno kobiecego ciała jednocześnie daje nam poczucie niesamowitego komfortu. Biustonosz Triumph został zaprojektowany z myślą Design for life aby towarzyszyć nam na różnych etapach naszego życia. Nie zawsze jesteśmy pewne naszego rozmiaru, z Fit Smart to nie problem, żeby dopasować ten jedyny. Jesteśmy niezależne, w każdym naszym działaniu, ta bielizna daje nam również poczucie siły, subtelności i wygody.