Kategorie Kategorie
Wyszukaj Wyszukaj
Zapisz się Zapisz się

Bielizna do zadań specjalnych

 06/09/2018    Moda, Lifestyle

Z roku na rok rośnie świadomość, że ruch to samo zdrowie: lepsze krążenie, wydolność i odporność organizmu oraz figura! Siłownie i sale fitness pękają w szwach lecz sport na świeżym powietrzu w postaci joggingu, jazdy na rowerze i rolkach jest równie popularny. Zakupy zaczynamy od odpowiednich butów, legginsów lecz ... najważniejszy Drogie Panie jest biustonosz sportowy! Podczas kilometrowego biegu nasz biust może przemieścić się o ponad 80 metrów! Piersi nie mają mięśni tylko oplatają je więzadła Coopera, złe podtrzymanie doprowadzi do zniekształcenia biustu. Podczas intensywnego wysiłku postarajmy się dopasować biustonosz, odpowiednio trzymający klatkę piersiową, musi być również wygodny i przepuszczający powietrze.

Na rynku dostępna jest odzież treningowa produkowana przez "sieciówki" i firmy sportowe jednak największe doświadczenie posiadają marki bieliźniane jak Anita czy Triumph. Odpowiednie konstrukcje, oddychające materiały i modne wzory dają gwarancje satysfakcji. Wśród badanych Pań przez miesięcznik Womens's Health aż 82% testerek staników sportowych Anita wypowiedziało się o nich jako "bardzo dobre". Do najbardziej pożądanych biustonoszy tej firmy można zaliczyć Momentum 5529 - materiał High Tech przepuszcza powietrze, odprowadza wilgoć i posiada bezszwowe wykończenie, dzięki szerokim ramiączkom i odpowiedniej konstrukcji dedykowany jest Paniom aż do rozmiaru 105E! Modnym strzałem od Anity jest Air Control 5544- top uszyty z oddychającej siateczki z piankowymi miseczkami. Dla Klientek udających się na fitness, zumbę, pilates i jogę doskonałym rozwiązaniem będą biustonosze sportowe Triumph na czele z Triaction Magic Motion Pro MWP - komfortowym topem z fiszbinami Magic Wire oraz ramiączkami 3D skrzyżowanymi na plecach. Subtelny Triaction Wellness F spełni oczekiwania o 100% komforcie na spacerze jak i na macie.

Każdy wysiłek fizyczny powinniśmy dopasować do naszych potrzeb i możliwości. Zaopatrzenie się w odpowiedni biustonosz do ćwiczeń jest podstawą dla Kobiety. Wysportowane ciało nie będzie atrakcyjne jeśli nie zadbamy o piękny biust, sport i odpowiednie podtrzymanie musi iść ze sobą w parze dlatego zachęcamy do zakupu naszych sprawdzonych modeli.

Informacje o wyprzedażach, promocjach, nowościach. Wpisz adres mailowy:

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o ofertach specjalnych i promocjach.

Powered by Hungryweb.