Kategorie Kategorie

Wyszukaj Wyszukaj

Zapisz się Zapisz się

Bardotka - cały czas na czasie

 21/05/2018    Moda

Ponad połowa Polek pytana o najpopularniejszy krój biustonosza odpowie: Bardotka! Być może jeżeli już chodzi o sam zakup stanika wiele kobiet decyduje się na inne modele lecz bardotka nadal plasuje się wysoko w rankingach. Niejednokrotnie trudno podpiąć bardotkę pod jedną konstrukcję biustonosza lecz z pewnością można wymienić je charakterystyczne cechy jak: nisko zabudowane miseczki uwypuklające górną część biustu z poziomą linią na miseczce. Wiele z modeli posiada odpinane ramiączka i silikonowe taśmy podtrzymujące biust. Bardotka świetnie sprawdza się pod ślubne sukienki czy pod sukienki z głębokim dekoltem.

Swoją nazwę zaczerpnęła od gwiazdy francuskiego i światowego kina Brigitte Bardot, która w latach pięćdziesiątych XX wieku zrewolucjonizowała świat bielizny. Odkryty dekolt z krągłymi piersiami wzbudzał zachwyt tak samo u płci męskiej jak i pięknej. Po latach ukrywania biustu nagle najpiękniejsza część kobiecego ciała częściowo ujrzała światło dzienne.

Czy każda kobieta wygląda dobrze w bardotce?! Niestety nie... przede wszystkim biust musi być jędrny tak aby stanik ładnie go okalał a biust podnosił się na linii zakończenia miseczki. Kupując bardotkę musimy skrupulatnie podejść do rozmiaru, miseczka nie może odstawać ale absolutnie rozmiar nie może być za mały...piersi "wyskoczą" przodem. Niekoniecznie bardotka będzie dobrym rozwiązaniem dla Pań z dużym biustem, piersi mogą "górować" nad sylwetką dodając kilogramów. Bardotki z odpinającymi się ramiączkami pokochały panny młode, dzięki gorseciarskim rozwiązaniom mogą dopasować bieliznę do swojej sukni. Bardotka świetnie spisuje się do bluzek czy sukni "w łódkę" oraz hiszpańskich dekoltów.

Różnorodność krojów i konstrukcji biustonoszy daje nam Kobietom możliwość dopasowania ubioru do sylwetki i podkreślenie jej atrybutów, pamiętajmy o prawidłowym doborze bielizny aby móc cieszyć się efektem.

Informacje o wyprzedażach, promocjach, nowościach. Wpisz adres mailowy:

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o ofertach specjalnych i promocjach.

Powered by Hungryweb.