Kategorie Kategorie
Wyszukaj Wyszukaj
Zapisz się Zapisz się

Bądźcie jak Yin i Yang! ... krótka historia o wygodnej bieliźnie Sloggi dla niej i dla niego

 04/09/2020    Moda, Lifestyle

Świat postawił na komfort. Nasze biurowe dress cody odchodzą do lamusa, uwalniając ciała co za tym idzie również umysł. Naszą mobilność, wydajność a przede wszystkim entuzjazm do działania i spokoju ducha dają nam wygodne rzeczy, które nosimy. Zakładasz ulubione jeansy i sneakersy i od razu rzeczywistość jakby weselsza, bez krzywego zwierciadła. Wiele bilbordów, instagramowych mentorów mówi do nas... Bądź sobą! Chwytaj to przesłanie lecz niech płynie ono z Twojego serca i umysłu, Ty wiesz kim jesteś i jaki chcesz być.

Bielizna Sloggi to właśnie ten stan umysłu, tutaj nie trzeba zastanawiać się czy będzie mi w tym "spoko". My wiemy, że będzie. To nasz cel i misja, bielizna nie nakładająca na ciało ograniczeń, to jest to!

Nasze związki to sztuki kompromisu, lekcje pokory i lawina miłości oraz pozytywnych myśli. Pary myślą podobnie, dążąc do identycznych celów. Bądźcie jak Yin i Yang czasami różni a tak ze sobą podobni. Zacznijcie dzień z bielizną Sloggi a poznacie nowy wymiar wygody.

Start -> Ona

Sloggi WOW Comfort 2.0 - kolekcja subtelna w swoim minimalizmie, kapiąca złotem w swoich bezszwowych wykończeniach, lekkości i miękkości. Majstersztyk wygody i bezfiszbinowego wykonania. Miseczki uszyte z przyjemnych innowacyjnych materiałów jak elastan CREORA® eco-soft ze wstawką z podtrzymującej siateczki FLEXIMESH®. Dla Pań, które chcą podkreślić bardziej linię biustu mamy wersję z delikatnym push-up oraz koszulkę. Majtki niczym lekka mgiełka dostępne w trzech wariantach: high waist, hipster oraz tai.

Start -> ON

Sloggi Men Start - Wygoda, wygoda, wygoda... każdej chwili szkoda na brak komfortu i nieprzyjemne dla skóry tkaniny. Bawełna z domieszką stretchu LYCRA® FREEF!T® X-MOVE pozwoli na nieskrępowane ruchy, odświeżenie i carpe diem. Majtki dostępne w wersji midi oraz hipster. Sportowy design świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji i przez cały dzień.


Informacje o wyprzedażach, promocjach, nowościach. Wpisz adres mailowy:

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o ofertach specjalnych i promocjach.

Powered by Hungryweb.